Dziś jest piątek 06 grudnia 2019 r. Godzina 21:53 Imieniny Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Gratulacje dla Pani Doroty Bucław

Podczas wrześniowej sesji rady miejskiej w Solcu Kujawskim pani Dorota Bucław - grająca na wózku tenisistka stołowa otrzymała z rąk starosty Wojciecha Porzycha nagrodę I stopnia za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu. Wyróżnienie za zaangażowanie w pracy trenera otrzymał także trener pani Doroty - Daniel Szczepański.

Pogratulowano również pani Dorocie wywalczenia złotego medalu podczas Mistrzostw Europy w Szwecji, pokonując w swojej klasie wszystkie cztery rywalki. Już wcześniej, po turnieju w Czechach, pani Dorota uzyskała kwalifikację olimpijską na przyszłoroczną paraolimpiadę w Tokio.

Gratulacje zawodniczce i trenerowi złożyli również burmistrz Teresa Substyk, Bartłomiej Czaki, przewodniczący rady, radni oraz pozostali uczestnicy sesji.

[fot. UM w Solcu Kujawskim]

Data dodania 01 października 2019