Dziś jest poniedziałek 09 grudnia 2019 r. Godzina 02:49 Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Ostrzeżenie meteorologiczne o burzach z gradem

Zjawisko:       Burze z gradem

Stopień zagrożenia: 1

Obszar:          Dotyczy powiatów: aleksandrowski, brodnicki, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, golubsko-dobrzyński, Grudziądz, grudziądzki, inowrocławski, lipnowski, mogileński, nakielski, radziejowski, rypiński, sępoleński, świecki, Toruń, toruński, tucholski, wąbrzeski, Włocławek, włocławski, żniński.

Ważność:       Od godz. 14:00 dnia 29.08.2019 r. do godz. 01:00 dnia 30.08.2019 r.

Przebieg:        Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami możliwy grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%

Uwagi:           Brak

Dyżurny synoptyk:   Krzysztof Woźniak

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni; ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 94.

Data dodania 29 sierpnia 2019