Przejdź do treści

Menu

Imieniny

Dziś jest sobota 24 sierpnia 2019 r. Godzina 11:04 Imieniny Bartosza, Jerzego, Maliny

Sukces UKS Sokół Brzoza

W dniach 9-10.08.2019 r. w Policach odbyła się pierwsza edycja historycznego turnieju „ Śladami Rybaka''.
W turnieju udział wzięło czworo zawodników UKS Sokół Brzoza: Martyna Filipak (łuk olimpijski młodzik), Anita Nowicka, Sebastian Zieliński, Oskar Walczak (łuk bloczkowy). Miło nam poinformować, iż Martyna Filipak wygrała w kategorii młodziczek w tym historycznym turnieju. Anita Nowicka zajęła czwarte miejsce wśród kobiet łuki bloczkowe, a Sebastian z Oskarem zajęli dziewiąte miejsce  wśród mężczyzn. W tym samym czasie równolegle rozgrywana była czwarta finałowa runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych. W klasyfikacji końcowej Pucharu Polski Anita zajęła siódme miejsce wśród kobiet, Sebastian 23 wśród mężczyzn biorąc udział w trzech rundach z czterech. Oskar biorąc udział w dwóch rundach zakończył Puchar Polski na 39 miejscu.