Dziś jest poniedziałek 16 grudnia 2019 r. Godzina 09:04 Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

I FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH POWIATU BYDGOSKIEGO

Stowarzyszenie Chorągiew Kujawsko – Pomorska Związku Harcerstwa Polskiego Dom Harcerza w Solcu Kujawskim
serdecznie zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe do udziału w
I  FORUM  ORGANIZACJI  POZARZĄDOWYCH  POWIATU BYDGOSKIEGO
,
które odbędzie się 7 września 2019 roku w Solcu Kujawskim
na terenie Szkoły Podstawowej Nr 1 przy ul. Tartacznej

Forum NGO będzie płaszczyzną spotkania, dialogu, wymiany wiedzy i doświadczeń na temat codziennej pracy organizacji m.in. w kontekście aspektów prawnych. Forum będzie także okazją do wymiany doświadczeń, omówienia aktualnych problemów sektora pozarządowego i nawiązania kontaktów pomiędzy lokalnymi Stowarzyszeniami.  W trakcie Forum będzie możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia zaproszonych gości. Uczestnictwo w Forum jest bezpłatne.

W programie forum:
-        zagadnienia prawne dla organizacji,
-        warsztaty m.in. z zakresu ekonomii społecznej, wolontariatu,
-        wymiana doświadczeń i osiągnięć ngo,
-        panele dyskusyjne – „Kawiarenka Forum”,
-        prezentacje „dobrych praktyk”,
-        oraz wiele innych atrakcji (m.in. występy artystyczne, stoiska kulinarne, pokazy z zakresu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia).

Szczegółowe informacje u organizatora Forum.
KONTAKT     tel. 532-975-710          e-mail: forumngo.pb@gmail.com

Data dodania 27 sierpnia 2019