Dziś jest środa 17 lipca 2019 r. Godzina 14:24 Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Przypominamy, iż na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (Dz. U. z 2018 r., poz. 2067 z późn. zm.) oraz uchwały Nr 263/XXIV/12 Rady Powiatu Bydgoskiego z dnia 20 grudnia 2012 r. w sprawie określenia zasad i trybu udzielania dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych na obszarze Powiatu Bydgoskiego (Dz. Urz. Woj. Kuj. - Pom. z 2018 r., poz. 85, poz. 330, z 2019 r. poz. 3665) wnioski można składać do dnia 30 sierpnia roku poprzedzającego rok w którym planowane jest wykorzystanie dotacji. Wniosek niekompletny formalnie podlega uzupełnieniu w terminie 7 dni.
Wniosek nieuzupełniony w terminie pozostawia się bez rozpatrzenia.
Dotacja przekazywana jest w formie refundacji, po złożeniu przez wnioskodawcę sprawozdania z wykonania zadania publicznego.

Szczegółowe informacje dotyczące procedury przyznawania dotacji oraz istotnych zmian w w uchwale w sprawie określenia zasad i trybu udzielania dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych na obszarze Powiatu Bydgoskiego znajdują się tutaj.

Data dodania 08 lipca 2019