Dziś jest wtorek 25 czerwca 2019 r. Godzina 09:33 Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Otwarty wykład "Jak uwolnić się od długów?

"Jak uwolnić się od długów? - Poradnik dla zadłużonych".

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy wraz z Partnerstwem - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kobiet Gineka i Bydgoskie Stowarzyszenie Pomocy Prawnej zapraszają  na otwarty wykład dla mieszkańców powiatu bydgoskiego.

Wydarzenie odbędzie się 24 czerwca  w Gimnazjum im. Karola Wojtyły w Brzozie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 50, o godzinie 17:00.

Po wykładzie odbędzie się spotkanie edukacyjne.

Data dodania 14 czerwca 2019