Dziś jest czwartek 22 sierpnia 2019 r. Godzina 07:19 Imieniny Cezarego, Marii, Zygfryda

Ostrzeżenie meteorologiczne Burze z gradem

Na podstawie informacji otrzymanej z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega:

Zjawisko: Burze z gradem/2

Stopień zagrożenia: Burze z gradem/2 ZMIANA

Obszar:  Dotyczy powiatów: aleksandrowski, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, inowrocławski, mogileński, nakielski, radziejowski, sępoleński, świecki, Toruń, toruński, tucholski i żniński.

Ważność: od godz. 12:30 dnia 13.06.2019 do godz. 24:00 dnia 13.06.2019

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 30 mm do 50 mm oraz porywami wiatru do 110 km/h. Miejscami grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska : 80%

Uwagi: brak

Dyżurny synoptyk: Rafał Szewczyk

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni;  ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 66