Dziś jest wtorek 22 października 2019 r. Godzina 10:34 Imieniny Haliszki, Lody, Przybysława

Arie na plaży - Ryszard Smęda zaprasza!

W pierwszy piątek lipca oraz sierpnia (5 lipca, 2 sierpnia 2019 r.) odbędą się "Arie na plaży - Ryszard Smęda zaprasza", które rozpoczną się o godzinie 21.00 na plaży głównej w Pieczyskach. Impreza corocznie objęta sie patronatem Starosty Wojciecha Porzycha.

Podczas koncertu lipcowego wystąpią: KRYSTYNA NOWAK (sopran) - solistka Opery Nova w Bydgoszczy, ANNA FEDEROWICZ (sopran) - studentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, ŁUKASZ GAJ (tenor) - solista Opery Wrocławskiej, RYSZARD SMĘDA (bas) - solista Opery Nova w Bydgoszczy.

Podczas koncertu sierpn8iowego wystąpią: ANITA URBAN (mezzosopran) - solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu, MIROSŁAW KIN (tenor)- solista Teatru Muzycznego w Poznaniu, MATEUSZ SZWANKOWSKI (klarnet) - muzyk Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej, RYSZARD SMĘDA (bas) - solista Opery Nova w Bydgoszczy

Koncerty poprowadzą Ryszard Smęda z asystentką Anną Kocent.

Artyści wystąpią przy akompaniamencie Trio Bogdana Ciesielskiego

Organizatorzy: Burmistrz Koronowa - Patryk Mikołajewski, Ryszard Smęda, Urząd Miejski w Koronowie, Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie.

Partnerzy: Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy, Bank Spółdzielczy w Koronowie, ABRAMCZYK Sp. z o.o., KAFRA Płytki Ceramiczne Ryszard Kamiński, Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., POL-OSTEG Sp. z o.o., Rożen Skansen Stopka, AMW Rewita, Oddział w Pieczyskach, Szkółkarstwo Owocowo-Ozdobne "Niedźwiedź",Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Koronowie.

Data dodania 10 czerwca 2019