Dziś jest czwartek 22 sierpnia 2019 r. Godzina 06:39 Imieniny Cezarego, Marii, Zygfryda

OFERTY SZKÓŁ PROWADZONYCH PRZEZ POWIAT BYDGOSKI

W związku z rozpoczętą rekrutacją do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020 przedstawiamy ofertę szkół prowadzonych przez Powiat Bydgoski.
Stały, wysoki poziom edukacji zapewnia doskonale wykształcona i przygotowana kadra pedagogiczna oraz dobrze wyposażona baza dydaktyczna jaką dysponują szkoły naszego powiatu. Nie bez znaczenia pozostaje również sam sposób zarządzania - dyrektorzy i nauczyciele naszych placówek to właściwi ludzie na właściwych stanowiskach. Świetne zarządzanie, kreatywność i odpowiednie podejście do młodzieży są gwarancją wysokiego poziomu i przyjemnej nauki. Są również kluczem do Twojego sukcesu !!!

Pamiętaj, to jaką teraz wybierzesz szkołę, w ogromnym stopniu zaważy na Twoim dalszym życiu i karierze zawodowej. Nie zwlekaj! Zainwestuj w siebie i dołącz do szczęśliwego grona uczniów naszych szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych!

Data dodania 07 czerwca 2019