Dziś jest sobota 14 grudnia 2019 r. Godzina 13:31 Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Ostatnie posiedzenie kadencji Powiatowej Rady Rynku Pracy

Zakończyła się kadencja w latach 2015-2019 Powiatowej Rady Rynku Pracy. Z tej okazji odbyło się uroczyste posiedzenie, na którym Starosta Wojciech Porzych wspólnie z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy Tomaszem Zawiszewskim wręczyli członkom podziękowania.
 Dziękuję, że przez te cztery lata swoją pracą i zaangażowaniem wspieraliście samorząd oraz mieszkańców powiatu. Mam nadzieję, że z częścią państwa będę miał przyjemność kontynuować pracę. Dziękuję również dyrekcji Powiatowego Urzędu Pracy i jej pracownikom- podsumował Starosta Bydgoski Wojciech Porzych.
Rada Rynku Pracy jest organem opiniodawczo-doradczym w sprawach polityki rynku pracy.
Do zakresu działania Rady należy m.in.  inspirowanie przedsięwzięć zmierzających do pełnego i produktywnego zatrudnienia w Bydgoszczy w i powiecie bydgoskim czy ocena racjonalności gospodarki środkami Funduszu Pracy.

Nowa czteroletnia rada zostanie powołana w porozumieniu z Prezydentem Miasta Bydgoszczy Rafałem Bruskim.

[fot.K.Wysocka WPKiS]

Data dodania 07 czerwca 2019