Dziś jest wtorek 25 czerwca 2019 r. Godzina 10:29 Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Po raz drugi pobiegli dla Angeliki

25 maja 2019 roku  Gminny Ludowy Klub Sportowy z Dobrcza z Gminą Dobrcz i Starostwem Powiatowym w Bydgoszczy zorganizował  II Bieg charytatywny po zdrowie  dla Angeliki Saganowskiej, który miał  na celu zbiórkę pieniędzy na rzecz chorej dziewczyny, która potrzebuje codziennej rehabilitacji.
Patronat medialny nad wydarzeniem pełniło Radio pik. Na bieg 5 km, który odbył  się w lasach przy Borównie zapisało się, około 300 osób.  Dużym zainteresowaniem cieszył się Bieg dla Mam z dziećmi na dystansie 150m.
W trakcie imprezy można było posmakować  wyśmienitych wypieków Pań z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Dobrcz oraz posilić się grochówką i kiełbaską z grilla, które za symboliczny grosik nabywali uczestnicy imprezy. Dla dzieci zostało przygotowanych wiele atrakcji jak zamek do skakania, wata cukrowa, bańki mydlane oraz malowanie twarzy.
W trakcie wydarzenia można było wziąć udział w loterii fantowej i licytacjach.
Wszystkim uczestnikom imprezy oraz  firmom, sponsorom, partnerom medialnym Organizatorzy dziękują  za liczne przybycie, okazane wsparcie oraz pomoc.

Data dodania 27 maja 2019