Dziś jest wtorek 17 września 2019 r. Godzina 08:22 Imieniny Franciszka, Lamberty, Narcyza

Posiedzenie Komisji Rozwoju Regionalnego i Rolnictwa w Trzęsaczu

W dniu 15 maja br. w Trzęsaczu odbyło się wyjazdowe posiedzenie Komisji Rozwoju Regionalnego i Rolnictwa Rady Powiatu Bydgoskiego. Głównym tematem było zapoznanie się z działalnością Vitroflory Grupy Producentów sp. z o.o. w Trzęsaczu. Radni zwiedzając teren Przedsiębiorstwa mieli okazję zapoznać się z kolejnymi etapami produkcji ogrodniczej.

żródło:
P.W.