Dziś jest piątek 24 maja 2019 r. Godzina 05:33 Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Pobiegnij razem z nami dla Angeliki

25 maja 2019 roku o godz. 11 - Gminny Ludowy Klub Sportowy z Dobrcza  z Gminą Dobrcz i Starostwem Powiatowym w Bydgoszczy organizuje już po raz drugi II Bieg charytatywny dla Angeliki Saganowskiej, mający na celu zbiórkę pieniędzy na rzecz chorej dziewczyny, która potrzebuje codziennej rehabilitacji.
Na bieg, który odbędzie się na przepięknym terenie wokół jeziora w Borównie zapisało się, już około 200 osób, a będzie można zapisać się jeszcze w dniu wydarzenia. Ponadto odbędzie się m.in. Bieg dla Mam z dziećmi na dystansie 150m oraz licytacje. Planowane są również liczne atrakcje dla dzieci oraz będzie można skosztować wielu smakołyków.

Angelika była radosną, towarzyską, pełną życia i energii nastolatką. Zawsze dbała o innych. Od momentu, gdy jej zdrowie było w stanie krytycznym do dnia dzisiejszego dziewczyna zdaniem lekarzy „pokonała bieg milowy".
Pokażmy, że los Angeliki nie jest nam obojętny!
Serdecznie zapraszamy.

Data dodania 16 maja 2019