Dziś jest wtorek 17 września 2019 r. Godzina 09:09 Imieniny Franciszka, Lamberty, Narcyza

Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

7 maja 2019 r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1 w Solcu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2003 - 2005). W zawodach wzięły udział trzy drużyny, które zagrały systemem „każdy z każdym”.
Zwycięsko z rywalizacji wyszły uczennice z Maksymilianowa, które tym samym zdobyły tytuł Mistrzyń Powiatu Bydgoskiego oraz prawo występu w ćwierćfinałach wojewódzkich. Druga lokata przypadła dziewczętom z SP w Białych Błotach, natomiast trzecia ich rówieśniczkom z Nowej Wsi Wielkiej.
Organizatorami Mistrzostw byli MUKS „Start” Solec Kujawski oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim. Zespoły otrzymały puchary, dyplomy oraz słodycze ufundowane przez Starostwo Powiatu w Bydgoszczy.

UCZESTNICY TURNIEJU:

Lp