Dziś jest wtorek 17 września 2019 r. Godzina 08:25 Imieniny Franciszka, Lamberty, Narcyza

Zakończenie roku szkolnego maturzystów z koronowskiego LO

Dnia 26 kwietnia odbyło się w koronowskim Centrum Kultury „Synagoga" uroczyste pożegnanie klas maturalnych. W tym roku  szkołę ukończyły dwie klasy: IIIa – wychowawca p. Paweł Baran i kl. IIIb – wych.  p. Lidia Falkowska.

Zaproszeni goście m.in. Starosta Powiatu Bydgoskiego p. Wojciech Porzych wręczył nagrodę Starosty uczennicom, które uzyskały ex aequo najwyższą średnią w szkole  czyli Klaudii Józefowicz (IIIb) oraz Natalii Rożek (IIIb).

Podczas uroczystości  nastąpiło przekazanie sztandaru, który godnie był reprezentowany przez maturzystów z klasy penitencjarnej, oraz wręczenie mundurowym certyfikatów poświadczających ukończenie przez nich klasy pod patronatem Zakładu Karnego w Koronowie, które wręczył z-ca dyrektora ZK Koronowo – kpt. Mariusz Markiewicz

[inf. LO w Koronowie]

Data dodania 30 kwietnia 2019