Dziś jest wtorek 17 września 2019 r. Godzina 08:35 Imieniny Franciszka, Lamberty, Narcyza

Zakończenie roku szkolnego maturzystów z Maczka

Nagrody, podziękowania oraz łzy wzruszenia towarzyszyły obecnym na uroczystości pożegnania tegorocznych maturzystów z „Maczka”. Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów technikum mechanicznego, informatycznego oraz ekonomicznego Zespołu Szkół Zawodowych w Koronowie miało miejsce dnia 26 kwietnia 2019 r.

Punktualnie o godzinie 12.00 dyrektor szkoły pan Stanisław Rybczyński rozpoczął oficjalną część uroczystości. Wśród osób, które żegnały uczniów znaleźli się również wychowawcy klas: pani Anetta Strychalska i Aneta Frąckowiak-Rosek. W imieniu nieobecnego pana Arkadiusza Stypczyńskiego, uczniów klasy informatycznej żegnała pani Anna Szopieraj. Radę Rodziców reprezentowała przewodnicząca pani Katarzyna Zielińska. Dyrektor szkoły wręczył świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy zdobyli najwyższe średnie z nauczanych przedmiotów.

Starosta Powiatu Bydgoskiego pan Wojciech Porzych oraz dyrektor Powiatowego Centrum Zarządzania Oświatą pani Maria Strąk wręczyli nagrody tym uczniom, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce. Gratulacje i wyjątkowe wyróżnienia otrzymali: Weronika Walter, Natalia Bobicz i Wojciech Socha.

Wręczono również nagrody i podziękowania za osiągnięcia sportowe, właściwą postawę i pracowitość podczas zajęć praktycznych oraz za pracę na rzecz samorządu uczniowskiego.
W tym szczególnym dniu bardzo ciepło pożegnali maturzystów ich młodsi koledzy, którzy przygotowali dla nich występ artystyczny. Uroczystość zakończyła się wykonaniem wspólnej pamiątkowej fotografii.

[inf. ZSZ Koronowo]

Data dodania 30 kwietnia 2019