Dziś jest wtorek 17 września 2019 r. Godzina 08:21 Imieniny Franciszka, Lamberty, Narcyza

Spotkanie w sprawie Lokalnej Grupy Działania ,,Trzy Doliny”

W dniu 25 kwietnia 2019 r. w gościnnych progach Starostwa Powiatu Bydgoskiego dzięki uprzejmości Starosty Bydgoskiego Wojciecha Porzycha odbyło się spotkanie prezesa stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania ,,Trzy Doliny” Leszka Kuziaka z włodarzami gmin należących do stowarzyszenia.
Prezes stowarzyszenia podsumował dotychczasowy stan realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju oraz omówił plany na najbliższe lata. Zwrócił uwagę na duże zainteresowanie mieszkańców regionu środkami finansowymi, które są dostępne za pośrednictwem LGD z funduszy Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Omówiono kierunki dalszej współpracy pomiędzy LGD a samorządami lokalnymi kładąc duży nacisk na działania integrujące lokalną społeczność z wykorzystaniem środków PROW.
Na zakończenie spotkania prezes LGD podziękował staroście, burmistrzom i wójtom za bardzo dobrą współpracę, której efekty widoczne są w naszym regionie.

[info. L.Kuziak, fot. K.Wysocka ]

Data dodania 26 kwietnia 2019