Dziś jest sobota 20 kwietnia 2019 r. Godzina 12:24 Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Nowy termin Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W związku z akcją strajkową nauczycieli planowane na dzień 9.04.2019 r. Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zostały przeniesione na 25.04.2019 r.

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „START”
oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na
Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej dziewcząt

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ:

Piłka nożna dziewcząt (5 + bramkarz)

– 25.04.2019 r. (czwartek) godz. 900

Zbiórka drużyn 15 min przed rozpoczęciem zawodów, tradycyjnie
w Szkole Podstawowej nr 1 w Solcu Kujawskim (ul. Tartaczna 25).

Drużynę stanowią uczennice jednej szkoły z roczników 2003 – 2005.
Zespół liczy10 zawodniczek w całym turnieju.

Uczestnictwo w zawodach prosimy zgłaszać w systemie SRS (www.srs.szs.pl) do 23 kwietnia br.

Prosimy o bezwzględne przestrzeganie w/w terminów !!!

Każdy uczeń startujący w zawodach powinien być ubezpieczony, posiadać zgodę rodziców, pielęgniarki szkolnej lub lekarza na udział w zawodach
i legitymację szkolną (za co odpowiada zgłaszająca szkoła)

Data dodania 09 kwietnia 2019