Dziś jest czwartek 20 czerwca 2019 r. Godzina 17:05 Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

II Charytatywny Bieg po zdrowie dla Angeliki Saganowskiej

25 maja 2019 roku o godz. 11 - Gminny Ludowy Klub Sportowy z Dobrczu z Gminą Dobrcz i Starostwem Powiatowym w Bydgoszczy organizuje II Bieg po zdrowie dla Angeliki Saganowskiej, mający na celu zbiórkę pieniędzy na rzecz chorej dziewczyny, która potrzebuje codziennej rehabilitacji.
Patronat medialny  nad wydarzeniem objęło Radio Pik.
Bieg odbędzie się na przepięknym terenie wokół jeziora w Borównie.

Podobnie jak w roku poprzednim do wyboru będą 2 dystanse:
-Bieg dla Mam z dziećmi na dystansie 150m
-Bieg na 5km dla wszystkich chętnych.

Angelika w maju 2018 r. miała przystąpić do matury. Miała..., bo plany pokrzyżowała choroba - zator płucny. Dziewczyna od tego czasu toczy najtrudniejszą walkę w swoim życiu - walkę o własne zdrowie. Angelika przebywa w domu, gdzie każdego dnia ciężko pracuje z wieloma specjalistami m.in. masażystą, psychologiem, rehabilitantami czy neurologopedą. Ponadto uczestniczy w 2-tygodniowych turnusach rehabilitacyjnych, które poprzez różnego rodzaju stymulacje i ćwiczenia podnoszą jej szanse na powrót do zdrowia. Dzięki tej żmudnej pracy Angelika reaguje na muzykę, głos czy dotyk. Niestety rehabilitacja jest bardzo kosztowna, dlatego każda złotówka to już wiele.

Także teraz my pokonajmy razem tych kilka kilometrów. Dla niej‼

Mobilizujcie wszystkich znajomych‼ Pokażmy, że los Angeliki nie jest nam obojętny‼

Zapisy trwają do 13 maja br. na stronie tutaj

Serdecznie zapraszamy!