Dziś jest poniedziałek 09 grudnia 2019 r. Godzina 03:01 Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Przypominamy do 31 marca można składać wnioski w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd” Moduł II.

Wnioski dotyczące roku akademickiego 2018/2019 można składać do 31 marca 2019 r. w wersji papierowej w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Bydgoszczy przy ul. Konarskiego 1-3 oraz w wersji elektronicznej poprzez platformę SOW pod adresem https://sow.pfron.org.pl/.
Formularze wniosków są dostępne w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bydgoszczy ul. Konarskiego 1-3, 85-066 Bydgoszcz oraz na stronie internetowej www.pcpr.powiat.bydgoski.bip.net.pl w zakładce druki do pobrania.
W przypadku elektronicznego składania wniosku załączniki do formularza należy pobrać i uzupełnione w formie skanu dołączyć poprzez platformę SOW w trakcie składania wniosku. W celu elektronicznego złożenia dokumentów należy posiadać PROFIL ZAUFANY lub podpis elektroniczny.
Aby uzyskać instrukcję utworzenia PROFILU ZAUFANEGO należy odwiedzić stronę
lub zapoznać się z ofertą banku, w którym posiadają Państwo rachunki.
Szczegółowe informacje dotyczące pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2019 r. dostępne są pod adresem www.pfron.org.pl.

Data dodania 28 marca 2019