Dziś jest czwartek 20 czerwca 2019 r. Godzina 17:06 Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Pokaż nam swój ogród! Konkurs

Uprzejmie informujemy, że Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy, wzorem lat ubiegłych, organizuje w roku bieżącym XX edycję konkursu na „Najpiękniejszy Ogród w Powiecie Bydgoskim”.
Celem konkursu jest w szczególności zachęcanie do dbania o estetykę ogrodów przydomowych, pobudzenie wszechstronnej aktywności mieszkańców naszego powiatu w działaniach związanych z zielenią, co z kolei wpływa na ogólny wygląd terenów zielonych i wzrost atrakcyjności naszego regionu.
Konkurs przebiega w dwóch etapach. Etap pierwszy – prowadzony jest na szczeblu gminnym. Ocena zgłoszonych ogrodów przeprowadzana jest w miesiącach maj, czerwiec. Drugi etap konkursu przebiega na szczeblu powiatowym. Do tego etapu zostają zakwalifikowane ogrody, które zajęły pierwsze miejsca w poszczególnych gminach – a więc laureaci pierwszego etapu. W roku bieżącym ocena ogrodów zakwalifikowanych do etapu powiatowego zostanie przeprowadzona na przełomie lipca i sierpnia.

Termin zgłaszania ogrodów do etapu gminnego określają poszczególne Gminy naszego powiatu.

Zachęcamy do udziału w konkursie. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

W załączeniu regulamin konkursu pn. „Najpiękniejszy Ogród w Powiecie Bydgoskim”.

Regulamin konkursu „Najpiękniejszy ogród w Powiecie Bydgoskim”

Data dodania 27 marca 2019