Dziś jest czwartek 20 czerwca 2019 r. Godzina 17:50 Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

ROZPOCZĘCIE KWALIFIKACJI WOJSKOWEJ DLA POWIATU BYDGOSKIEGO

Od ponad tygodnia na terenie powiatu bydgoskiego trwa kwalifikacja wojskowa.
Co roku odbywają się badania, które mają na celu przydzielenie osoby do odpowiedniej kategorii pod kątem służby.

Osoby podlegające obowiązkowi stawienia się do kwalifikacji wojskowej zameldowane na terenie powiatu bydgoskiego wzywane będą do stawienia się przed Powiatową Komisję Lekarską, której siedziba znajduje się na Stadionie ZAWISZY w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163. Prace komisji lekarskiej trwać będą do 23kwietnia br. W rozpoczęciu kwalifikacji wojskowej na terenie powiatu bydgoskiego uczestniczyli Wojskowy Komendant Uzupełnień w Bydgoszczy ppłk Adam CIESIELSKI oraz przedstawiciel powiatu.

Data dodania 21 marca 2019