Dziś jest czwartek 20 czerwca 2019 r. Godzina 17:40 Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Zmiana terminu Drużynowych Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego w biegach przełajowych

W związku z informacją od Szkolnego Związku Sportowego Województwa Kujawsko-Pomorskiego o zmianie terminu ewentualnego finału wojewódzkiego w Drużynowych Biegach Przełajowych,  zmianie ulega termin  rozegrania Drużynowych Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego w biegach przełajowych organizowanych przez UKS „Czapla" Białe Błota - aktualny termin 1 kwietnia 2019 r., Łochowo -Leśniczówka/ zgodnie z informacjami w SRS/. Na zawody mogą zgłosić się wszystkie zainteresowane szkoły, bez eliminacji gminnych. Zgłoszenia w SRS do dnia 28 marca br.

Data dodania 18 marca 2019