Dziś jest sobota 24 sierpnia 2019 r. Godzina 19:48 Imieniny Bartosza, Jerzego, Maliny

VI Ogólnopolski Bieg Niezłomnych i obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W niedzielę 3 marca do Białych Błot zjechali zawodnicy, aby wziąć udział w VI już edycji "BIEGU NIEZŁOMNYCH" organizowanym przez UKS Czapla Białe Błota  oraz Gminę Białe Błota. Powiat Bydgoski objął patronat honorowy nad tym wydarzeniem i ufundował puchary oraz medale dla zawodników biegu.

W tym roku na starcie stanęło łącznie ponad 350 uczestników, odbyły się biegi młodzieżowe oraz bieg główny na dystansie 5 km.
Bieg główny wśród pań wygrała Szweda Mirosława z Torunia, przed Moniką Młynarek i Marzeną Rozpędzik obie z UKS Czapla Białe Błota. Klasyfikacje panów  zwyciężył Wiktor Moszczyński -Zawisza Bydgoszcz, przed Mateuszem Jagodzińskim oraz Bartoszem Kryske.
Organizatorzy przygotowali dla każdego uczestnika pakiet startowy oraz poczęstunek, najlepsi odebrali pamiątkowe medale, puchary i statuetki.
Pierwsza edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Bieg Niezłomnych” w roku 2014 zgromadziła 180 biegaczy, z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Data dodania 06 marca 2019