Dziś jest sobota 15 czerwca 2019 r. Godzina 22:52 Imieniny Jolanty, Lotara, Wita

Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w koszykówce dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady

28 lutego 2019 r. hala widowiskowo – sportowa OSiR w Solcu Kujawskim gościła uczestników Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego w koszykówce dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady. Do rywalizacji przystąpiły drużyny dziewcząt i chłopców z Zespołu Szkół Agro - Ekonomicznych z Karolewa i z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kujawskim a także drużyna chłopców z Zasadniczej Szkoły Zawodowej z Koronowa. Oto szczegółowe wyniki:

Dziewczęta:
ZSAE Karolewo – ZSOiZ Solec Kujawski            18 : 2

Chłopcy
ZSAE Karolewo – ZSOiZ Solec Kujawski            7 : 3
ZSZ Koronowo – ZSOiZ Solec Kujawski             13 : 5
ZSZ Koronowo – ZSAE Karolewo                       12 : 6

Tytuły mistrzowskie przypadły zatem dziewczętom z ZSAE Karolewo oraz ich rówieśnikom z ZSZ Koronowo. Zwycięskie drużyny uzyskały prawo występu w ćwierćfinałach wojewódzkich. Organizatorami Mistrzostw byli MUKS „Start” Solec Kujawski oraz OSiR Solec Kujawski. Zespoły otrzymały puchary, dyplomy oraz słodycze ufundowane przez Starostwo Powiatu
w Bydgoszczy.

[inf.Ł. Czarczyński]