Dziś jest sobota 20 kwietnia 2019 r. Godzina 12:37 Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

19 i 20 lutego 2019r. W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w Mini Piłce Siatkowej Chłopców i Dziewcząt w kategorii Igrzyska dzieci. W każdych zawodach wystartowało po pięć szkół – mistrzów gmin. Rywalizowano w systemie "każdy z każdym". Każdego dnia rozegrano po 10 meczy.Wśród chłopców jedynym niepokonanym zespołem była reprezentacja  gospodarzy – Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie. Na drugim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa z Nowej Wsi Wielkiej. Te dwie szkoły będą reprezentować Powiat Bydgoski w zawodach wojewódzkich27 lutego w Łochowie oraz 1 marca w Lnianie.

Wyniki rywalizacji

Zawody zorganizował Uczniowski Klub Sportowy w Łochowie.

Data dodania 27 lutego 2019