Dziś jest sobota 15 czerwca 2019 r. Godzina 22:57 Imieniny Jolanty, Lotara, Wita

Zapraszamy na bezpłatny wykład „Instytucje pomocowe - i Ty powinieneś je znać”

Zachęcamy wszystkich mieszkańców powiatu bydgoskiego do wzięcia udziału w otwartym wykładzie prowadzonym przez Bydgoskie Stowarzyszenie Pomocy Prawnej wraz ze Stowarzyszeniem na rzecz Kobiet Gineka przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Bydgoszczy pn. "Instytucje pomocowe - i Ty powinieneś je znać", który odbędzie się 4.03.2019 o godz. 12:30  w Domu Dziennego Pobytu „Senior” przy ul. Jodłowej 14, 85-630 Bydgoszcz. Podczas tego wykładu dowiedzą się Państwo o wybranych publicznych i społecznych instytucjach na terenie miasta i powiatu, które oferują pomoc osobom wykluczonym społecznie, a także zakres pomocy która będzie oferowana. Wstęp jest darmowy dla wszystkich osób, które wezmą udział w tym wydarzeniu.

Data dodania 27 lutego 2019