Dziś jest czwartek 20 czerwca 2019 r. Godzina 17:05 Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Poznaj region z przewodnikiem Zapisz się na zwiedzanie

Ruszyły zapisy na zwiedzanie atrakcji turystycznych Kujaw i Pomorza w ramach akcji „Poznaj region z przewodnikiem", która odbędzie się 2 i 3 marca (sobota i niedziela) w 33 miejscowościach województwa. W programie między innymi spacery z przewodnikami oraz zwiedzanie wystaw i muzeów. Zapisy na www.rejestracja.kujawsko-pomorskie.pl -decyduje kolejność zgłoszeń.
Wydarzenia odbywają się w ramach wojewódzkich obchodów Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego. Obchody organizowane są przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Wojewódzki Samorząd Przewodników Turystycznych.

Data dodania 22 lutego 2019