Dziś jest środa 24 kwietnia 2019 r. Godzina 11:57 Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Ostrzeżenie o opadach marznących pierwszego stopnia

Ostrzeżenie meteorologiczne o opadach marznących

Zjawisko: opady marznące

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: dotyczy -  wszystkie powiaty: aleksandrowski, brodnicki, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, golubsko-dobrzyński, Grudziądz, grudziądzki, inowrocławski, lipnowski, mogileński, nakielski, radziejowski, rypiński, sępoleński, świecki, Toruń, toruński, tucholski, wąbrzeski, Włocławek, włocławski, żniński.

Ważność: od godz. 22:00 dnia 01.02.2019 do godz. 05:00 dnia 02.02.2019

Przebieg: prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska : 85%

Uwagi: brak

Dyżurny synoptyk: Grzegorz Pietrucha

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni;  ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 17, ostrzeżenia meteorologiczne nr 10, 11, 12, 13 dla poszczególnych powiatów.

Data dodania 01 lutego 2019