Dziś jest wtorek 19 lutego 2019 r. Godzina 03:28 Imieniny Bettiny, Konrada, Mirosława

Zamiast na deskach teatru, zaprezentowali się w... internecie

Przedstawiciel Powiatu Bydgoskiego Andrzej Kubiak obradował w jury podczas wojewódzkiego etapu Internetowego Przeglądu Uczniowskich Zespołów Teatralnych TVP.
Zakończył się wojewódzki etap Internetowego Przeglądu Uczniowskich Zespołów Teatralnych TVP. To wyjątkowa edycja, bo przypadająca w roku obchodów setnej rocznicy odzyskania Niepodległości. Tematem, który w swoich spektaklach przedstawili uczniowie była droga do wolności. Jury do etapu ogólnopolskiego rekomendowało trzy grupy: Teatr Rosarium, Teatr Piątka i Teatr Bajzel.

Informacje oraz video:

Data dodania 30 stycznia 2019