Dziś jest wtorek 19 lutego 2019 r. Godzina 03:26 Imieniny Bettiny, Konrada, Mirosława

Konkurs Regionalny pn. "Ambasadorzy Małych Ojczyzn"

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna wraz z Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy organizuje konkurs regionalny pn. „Ambasadorzy Małych Ojczyzn", skierowany do klas 1-7 szkół podstawowych.

Celem Konkursu jest zarówno rozbudzanie chęci poznania historii, kultury, dziedzictwa, walorów naturalnych i atrakcji turystycznych swoich miejsc, jak również ich popularyzacja, jako destynacji atrakcyjnych dla mieszkańców i turystów. K-POT chce zaangażować młodzież w twórczą zespołową pracę, w której uczniowie klas 1-7 szkół podstawowych będą się ubiegać o miano „Ambasadora Małej Ojczyzny".

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach:

• I praca plastyczna (klasy1-4);
  • II praca wydawnicza (klasy 4-7) ulotka/ plakat/ folder
  • III praca z zakresu sztuk wizualnych (klasy 4-7) film/spot reklamowy/happening/mural* zdjęcia-wystawa fotograficzna (minimum 10 zdjęć)/animacja

Zwycięskie klasy nagrodzone zostaną wycieczką do atrakcyjnych turystycznie miejsc regionu.

Termin dostarczenia prac - do 10 maja 2019 r.

Więcej informacji (zasady, regulamin, wyniki) tutaj

Zachęcamy szkoły do udziału!

Data dodania 15 stycznia 2019