Dziś jest niedziela 20 stycznia 2019 r. Godzina 15:49 Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

GALA SPORTOWA UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2018

4 stycznia 2019 r.w auli Szkoły Podstawowej w Białych Błotach Uczniowski Klub Sportowy „CZAPLA” zorganizował GALĘ, na której zaprezentował cały rok działalności 2018. Na Galę przybyli zaproszeni goście z Urzędu Marszałkowskiego, Starostwa Powiatowego, Urzędu Gminy, Rady Gminy, Klubów sportowych, rodzice , zawodnicy  oraz przedstawiciele innych instytucji.

Prezes Klubu Zbigniew Karnas w pierwszej prezentacji przedstawił udział i osiągnięcia za sezon 2018.Zawodnicy CZAPLI  uczestniczyli w ponad 50 imprezach w kraju i zagranicą przejeżdżając ponad 8000 km, zdobyli 60 medali rangi Mistrzostw Województwa oraz ponad 20 medali na arenach ogólnopolskich i zagranicznych. Klub zdobył 43,5 pkt we współzawodnictwie „SPORT DZIECI I MŁODZIEŻY” Ministerstwa Sportu – co dało zwycięstwo w Powiecie Bydgoskim za rok 2018!!!! Spośród wszystkich klubów sportowych we wszystkich dyscyplinach z terenu całego Powiatu!!! Po prezentacji wręczono podziękowania dla: Pana Józefa Żernickiego, Radnego Urzędu Marszałkowskiego Pana Wojciecha  Szczęsnego, COEIS Pana Patrycjusza Migawy oraz Kazimierza Krzywdzińskiego UKB SZUBIN.

W kolejnej części odbyła się prezentacja obozów sportowych organizowanych przez Klub oraz Kadrę Wojewódzką i Zaplecze Kadry Narodowej. Blisko 20 zawodników CZAPLI jest w KWM oraz ZKN.

Kulminacją imprezy była prezentacja TOP 20, czyli zaprezentowanie osiągnięć 20 najlepszych zawodników UKS CZAPLA, a po niej wręczenie Listów Gratulacyjnych  oraz statuetek i niespodzianki dla zawodników.

Wręczono także podziękowania dla trenerów: KINGI KARNAS, MARCINA CICHOWICZ oraz ARTURA WINOGRODZKIEGO. Władze Klubu wyróżniły podziękowaniami rodziców, którzy angażują się w działalność Klubu.

Kolejnym punktem Gali było uroczyste wręczenie medali  Polskiego Związku Lekkie Atletyki dla Dyrektor Danuty Ferenstain, Pani Marii Wolsztyńskiej oraz Dyrektora Zdzisława Napory.

Podsumowując Galę Zbigniew Karnas- Prezes Klubu wręczył przedstawicielom Urzędu Gminy, Rady Gminy oraz Starostwa Powiatowego podziękowania za współpracę w roku 2018.

Zastępca Wójta Pani Anna Jankowska-Cepak wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy złożyli gratulacje i podziękowania na ręce Prezesa UKS CZAPA  oraz wręczyli  sprzęt sportowy.

Przedstawiciel Starostwa-Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Pan Andrzej Kubiak przeczytał List Gratulacyjny od Pana Starosty Wojciecha Porzycha i wręczył upominki.

Finałem Gali był poczęstunek, specjalnie przygotowanego tortu na tą uroczystość.

Data dodania 09 stycznia 2019