Dziś jest środa 20 marca 2019 r. Godzina 20:34 Imieniny Joachima, Kiry, Maurycego

Jak co roku w Zespole Szkół w Koronowie… Świątecznie, nastrojowo, w podziękowaniu…

12 grudnia przy ulicy Sobieskiego 16 w Koronowie odbyło się spotkanie Przyjaciół Szkoły, na które przybyli przedstawiciele władz, instytucji, dyrektorzy i pracownicy szkół oraz osoby prywatne.

Ta tradycja umożliwia  uczniom, nauczycielom, pracownikom oraz dyrekcji w szczególny sposób podziękować gościom za współpracę, a także bezinteresowną pomoc, chęć dzielenia się z innymi i sprawianie dzieciom oraz młodzieży radości. Jasełka w wykonaniu uczniów przygotowane pod kierunkiem pani Danuty Kozańskiej i pani Edyty Molczyk wprowadziły wszystkich w magię Świąt Bożego Narodzenia, zaś piękne dekoracje dodały występom uroczystego charakteru. Pani dyrektor Katarzyna Żubik podziękowała tym Spotkaniem Przyjaciół Szkoły za współpracę, życzliwość, przychylność w działaniu na rzecz osób z niepełnosprawnością, złożyła również  życzenia, aby te tak ważne w polskiej tradycji Święta upłynęły gościom w rodzinnym gronie, w atmosferze radości i pozwoliły zapomnieć o troskach i problemach dnia codziennego, a Nowy Rok przyniósł nowe nadzieje na realizację planów i spełnienie pragnień.

Pan Wojciech Porzych - Starosta Bydgoski, Pani Małgorzata Wojnowska – Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Polityki Społecznej Rady Powiatu Bydgoskiego, Pan Zenon Rydelski – radny Powiatu Bydgoskiego oraz Burmistrz Koronowa Pan Patryk Mikołajewski również złożyli wszystkim życzenia, a ksiądz Mariusz Skrzypek poświęcił opłatek  w imieniu własnym oraz księdza Proboszcza. Goście wzięli udział także w kiermaszu ozdób świątecznych przygotowanym przez uczniów szkoły,  ich rodziców oraz nauczycieli.

Za oprawę fotograficzną dyrekcja Zespołu Szkół dziękuje pani Lidii Mikołajewskiej – Studio Fotograficzne „Rozalia” w Koronowie.

[Zespół Szkół w Koronowie]

Data dodania 15 grudnia 2018