Dziś jest poniedziałek 21 stycznia 2019 r. Godzina 12:26 Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

I posiedzenie VI kadencji Konwentu Powiatów Województwa Kujawsko-Pomorskiego

W czwartek 13 grudnia 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Wąbrzeźnie odbył się Konwent Powiatów Województwa Kujawsko-Pomorskiego, w której udział brał Starosta Bydgoski Wojciech Porzych.

Po otwarciu posiedzenia i przyjęcia porządku obrad zaprezentowano starostów województwa kujawsko- pomorskiego VI kadencji, przedstawiono informację o działalności Związku Powiatów Polskich oraz wybrano Przewodniczącego i Zastępców Konwentu. Przewodniczącym Konwentu został Starosta Wąbrzeski Krzysztof Maćkiewicz, natomiast na stanowisko zastępców wybrano Starostę Żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka i Starostę Brodnickiego Piotra Boińskiego. Po wyborze Przewodniczącego i Zastępców nastąpiła dyskusja i podjęcie decyzji w sprawie rekomendacji kandydata Konwentu Powiatów Województwa Kujawsko-Pomorskiego do Zarządu Związku Powiatów Polskich.

[źródło: Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie]

Data dodania 14 grudnia 2018