Dziś jest niedziela 25 sierpnia 2019 r. Godzina 00:12 Imieniny Belii, Ludwika, Luizy

Prace w Trzemiętowie mają się ku końcowi!

Projekt dotyczący placówki opiekuńczo - wychowawczej nr 1 w Trzemiętowie jest realizowany zgodnie z przyjętym we wniosku o dofinansowanie harmonogramem.

Obecnie montowany jest  podnośnik windowy dla osób niepełnosprawnych, a na  I i  II piętrze  budynku trwają już ostateczne prace wykończeniowe takie jak: malowanie ścian, czy kładzenie płytek. Ku końcowi mają się również prace instalacyjne.

Rozprowadzono już przewody instalacji elektrycznej i niskoprądowej, a także orurowano instalację wodno - kanalizacyjną. Planuję się także zakup odpowiedniego sprzętu komputerowego do pokoi wychowanków.

Rozstrzygnięte zostało zapytanie ofertowe na dostawę mebli, które będą dostarczone do placówki w połowie czerwca.

Prace są realizowane w ramach projektu unijnego Modernizacja placówki opiekuńczo - wychowawczej nr 1 w Trzemiętowie. Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Wartość dofinansowania z EFRR wynosi 877 665,49 zł. Wszystkie zaplanowane prace zakończą się w czerwcu 2018 roku.

Data dodania 02 maja 2018