Dziś jest sobota 19 października 2019 r. Godzina 06:40 Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Od maja ruszają prace w Solcu Kujawskim!

27 kwietnia 2018 r. Powiat Bydgoski reprezentowany przez Zarząd Powiatu podpisał umowę dotyczącą Termomodernizacji budynku szkolnego Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych i Gimnazjum Publicznego nr 2 w Solcu Kujawskim.  Wykonawcą robót budowlanych związanych z realizacją zadania będzie spółka PROMAR z Bydgoszczy.

Planowany zakres prac będzie obejmował przede wszystkim docieplenie ścian i stropodachu. Dla podniesienia standardu budynku zaplanowano także nową stolarkę okienną i drzwiową. Dzięki temu obniżą się koszty ogrzewania budynku i poprawi się jego stan wizualny. W ramach robót zostanie także wymieniona instalacja centralnego ogrzewania. Prace ruszają od końca maja i zrealizowane zostaną do października 2018 roku.  Koszty prac wynoszą ok. 1,9 mln złotych.

Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

[Wydział Rozwoju i Funduszy Europejskich, fot. K.Wysocka]

Data dodania 27 kwietnia 2018