Dziś jest niedziela 25 sierpnia 2019 r. Godzina 01:00 Imieniny Belii, Ludwika, Luizy

Roboty budowlane w Trzemiętowie trwają!

Trwają roboty budowlane w placówce opiekuńczo - wychowawczej nr  1 w Trzemiętowie. Na obu piętrach budynku wykonano już docelowy układ pomieszczeń, który w lepszym stopniu spełnia potrzeby grupy docelowej. Mocno zaawansowane są również prace instalacyjne. Rozprowadzono już przewody  instalacji elektrycznej i niskoprądowej, także orurowano instalację wodno-kanalizacyjną.

W późniejszym czasie zakupione zostanie również wyposażenie pokoi dla wychowanków i sprzęt komputerowy. Przeprowadzone prace znacząco podniosą standard placówki.

Wszystkie zaplanowane prace zakończą się w czerwcu 2018 roku.

Prace są realizowane w ramach projektu unijnego Modernizacja placówki opiekuńczo-wychowawczej nr 1 w Trzemiętowie. Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Wartość dofinansowania z EFRR wynosi 877 665,49 zł.

Data dodania 20 lutego 2018