Dziś jest czwartek 30 czerwca 2022 r. Godzina 06:37 Imieniny Arnolda, Emiliany, Lucyny

Spotkanie świąteczno-noworoczne Władz Powiatu Bydgoskiego - relacja

12 grudnia br., podczas tradycyjnego spotkania świąteczno - noworocznego, Władze Powiatu Bydgoskiego podsumowały mijający rok. W spotkaniu uczestniczyli: Prezydent Bydgoszczy, Wójtowie, Burmistrzowie, Przewodniczący Rad Miast i Gmin, Radni Rady Powiatu Bydgoskiego, Szefowie Służb, Inspekcji i Straży, Dyrektorzy Jednostek Organizacyjnych Powiatu oraz Dyrektorzy Wydziałów Starostwa. Doroczne spotkanie - po raz pierwszy w tak zacnym gronie - stało się okazją nie tylko do przekazania podziękowań za dotychczasową owocną współpracę, ale również złożenia sobie serdecznych życzeń zdrowia i spokoju na zbliżające się Święta i nadchodzący Nowy - 2014 - Rok.

Data dodania 20 grudnia 2013