Dziś jest niedziela 25 sierpnia 2019 r. Godzina 00:41 Imieniny Belii, Ludwika, Luizy

Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w mini piłce ręcznej chłopców

22 listopada 2016 r. w hali OSiR w Solcu Kujawskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w mini piłce ręcznej szkół podstawowych w kategorii chłopców. Do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów z gmin powiatu, które rywalizowały w grupach systemem „każdy z każdym”, następnie w półfinałach oraz meczach o 3 i 1 miejsce. Najlepszym zespołem okazała się drużyna Szkoły Podstawowej w Białych Błotach, która w finale pokonała Szkołę Podstawową w Ostromecku. Trzecie miejsce zajęli uczniowie

z Borówna, po dramatycznym zwycięstwie z rówieśnikami z Osielska. Oto szczegółowe wyniki turnieju:

Grupa A:

Borówno – Osielsko                          8 : 7

Finał:

Białe Błota – Ostromecko                  6 : 4

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Białych Błotach uzyskali tytuł Mistrzów Powiatu Bydgoskiego i awans do ćwierćfinałów wojewódzkich. Organizatorami Mistrzostw byli Komenda Hufca ZHP Solec Kujawski oraz OSiR Solec Kujawski. Zespoły otrzymały puchary, dyplomy oraz słodycze ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy.

[Ł.Czarczyński]

Data dodania 23 listopada 2016