Dziś jest niedziela 22 maja 2022 r. Godzina 02:42 Imieniny Emila, Neleny, Romy

Jesteś członkiem organizacji pozarządowej, chcesz dowiedzieć się czym jest ekonomia społeczna, a może planujesz założenie spółdzielni socjalnej?

Zapraszamy do filii Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej III w Koronowie.

Filia mieści się przy ul. Dworcowej 53 (na parterze budynku Zespołu Szkół Zawodowych – pokój 4A)

Animatorem lokalnym jest Weronika Piskuła.

Godziny urzędowania:

poniedziałek : 8.00-13.00

środa: 12.00 – 17.00

piątek: 8.00 – 13.00

Jesteśmy po to, żeby:

• pogłębić wiedzę mieszkańców regionu o możliwościach jakie daje prowadzenie działalności w sektorze ekonomii społecznej;
  • zwiększyć wpływ Podmiotów Ekonomii Społecznej na rozwój lokalnej polityki społecznej;
  • wesprzeć merytoryczne, pomóc w promocji, zapewnić doradztwo i szkolenia dla PES;
  • pomóc w tworzeniu miejsc pracy dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym;
  • promować inicjatywy związane z ekonomią społeczną

Projekt „Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej III” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 7,2 Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej 7.2.2 Wsparcie ekonomii społecznej.

Data dodania 08 listopada 2013