Dziś jest niedziela 20 października 2019 r. Godzina 13:07 Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych Powiatu Bydgoskiego w 2016 roku przez organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego

Powiat Bydgoski ogłasza otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań w 2016 roku przez organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w zakresie kultury fizycznej.

Oferty należy składać do 4 grudnia 2015 r. do godz. 13:00.

TREŚĆ UCHWAŁY

WZÓR OFERTY