Dziś jest czwartek 02 grudnia 2021 r. Godzina 08:23 Imieniny Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Programy profilaktyczne realizowane w placówkach podstawowej opieki zdrowotnej

Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza do zapoznania się z zasadami udziału w programach profilaktycznych, które realizowane są przez placówki podstawowej opieki zdrowotnej w naszym regionie oraz do korzystania z ich wyjątkowych możliwości.

Badania profilatyczne to najlepszy sposób na wczesną diagnozę ewentualnych nieprawidłowości i, tym samym, możliwość podjęcia leczenia we wczesnych stadiach rozwojowych choroby.

Warto dodać, że badania realizowane są przez wszystkich lekarzy rodzinnych, którzy zwarli umowę z NFZ. Oosby kwalifikujące się do programu będą mogły z niego skorzystać u swojego lekarza rodzinnego.

Nie bagatelizujmy objawów, uczęszczajmy na badania profilaktyczne, zadbajmy o siebie, swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

PROGRAMY PROFILAKTYCZNE

Data dodania 13 maja 2015